O nas
O nas

Nasza firma od wielu lat pomaga dekorować Państwa domy wyposażając je w stylowe oraz funkcjonalne kolekcje meblowe. ALEX to firma posiadająca swój salon w samym centrum Lęborka, w którym każdego dnia znajdą Państwo pełny wybór naszych produktów oraz fachową poradę naszych specjalistów. Nasza oferta zawiera szeroki wachlarz mebli kuchennych pozwalających na całkowicie indywidualne przygotowanie kuchni do Państwa potrzeb. Różne kolekcje wyprodukowane z najlepszych gatunków drewna pozwalają Państwu na wypełnienie swojego domu zarówno na sposób nowoczesny jak i odwołujący się do tradycji i rodzinnych wspomnień. Wśród naszych mebli znajdą Państwo produkty stworzone od podstaw z naturalnego drewna, pełne smaku kolekcje z charakterystyczną dla nowoczesnych pomieszczeń płytą MDF czy płytą laminowaną.

Firma Handlowo Usługowa ALEX zaprasza Państwa również do zapoznawania się z naszą ofertą za pośrednictwem strony internetowej. Znajdą tu Państwo nasze najciekawsze pomysły oraz aranżacje, które mogą stać się inspiracją dla Państwa własnych pomysłów oraz pomogą określić niezdecydowanym swoje potrzeby. Gorąco zapraszamy!

ALEX to przedsiębiorstwo meblowe zarówno dla tych, którzy w tworzenie swojej kuchni wkładają pasję jak i dla szukających pełnego profesjonalizmu oraz pomocy przy gospodarowaniu kosztami. W naszym salonie codziennie gościmy wielu klientów, którzy nam zaufali. Będąc jednym z wiodących przedsiębiorstw na terenie Lęborka chcemy zaprosić każdego, kto tak jak my pracuje z myślą stworzenia dla siebie i innych prawdziwego domu. Aby dawać naszym klientom pełną satysfakcję, staramy się wciąż pogłębiać naszą ofertę i ciągle uczymy się nowych rzeczy. Dlatego też już dzisiaj nasza oferta jest tak szeroka – ogromny wybór w rozwiązaniach technicznych, używanych materiałach, błyskotliwa innowacyjność, skupienie się na prawdziwych potrzebach naszego klienta – to rzeczy, które chcemy uczynić naszym znakiem rozpoznawczym. Ufamy, że zechcą to Państwo sprawdzić zarówno w naszym sklepie, jak i poprzez oferowane Państwu drogi kontaktu oraz bogatą w wizualizacje stronę internetową.

Dom to miejsce spotkania. Spotkajmy się… porozmawiajmy o tym, czego naprawdę chcemy.

Przejdź do góry strony